Ons Team

Ellen van der Gulik

Ellen van der Gulik

Directeur

Aanwezig op:
Maandag
Dinsdag
Donderdag
Vrijdag
ellen.vandergulik@openbaaronderwijspresent.nl

Selma van Leeuwen

Selma van Leeuwen

Interne Begeleider

Aanwezig op:

selma.vanleeuwen@openbaaronderwijspresent.nl

Ellen Falentijn

Ellen Falentijn

Intern Begeleider

ellen.falentijn@openbaaronderwijspresent.nl

Carola Leeninga

Carola Leeninga

Administratie

Anne Gijsbertsen

Anne Gijsbertsen

Leerkracht Groep 1-2a

Aanwezig op maandag & dinsdag

anne.gijsbertsen@openbaaronderwijspresent.nl

Mieke van der Gracht

Mieke van der Gracht

Leerkracht Groep 1-2a

Aanwezig op: woensdag, donderdag & vrijdag

mieke.vandergracht@openbaaronderwijspresent.nl

Maaike Schouten

Maaike Schouten

Leerkracht Groep 1-2b

Aanwezig op: maandag, dinsdag & woensdag

maaike.schouten@openbaaronderwijspresent.nl

Bianca Haakman

Bianca Haakman

Leerkracht Groep 1-2b

Aanwezig op: donderdag & vrijdag

bianca.haakman@@openbaaronderwijspresent.nl

Esther van Velzen

Esther van Velzen

Leerkracht Groep 3

Aanwezig op: maandag, dinsdag,woensdag & vrijdag

esther.vanvelzen@openbaaronderwijspresent.nl

Joëlle Kaagman Bruin

Joëlle Kaagman Bruin

Leerkracht Groep 3

Aanwezig op: donderdag

joelle.kaagmanbruin@@openbaaronderwijspresent.nl 

Lotte Bruinenberg

Lotte Bruinenberg

Leerkracht Groep 4-5

Aanwezig op: maandag & dinsdag

lotte.bruinenberg@openbaaronderwijspresent.nl

Judith Slaman

Judith Slaman

Leerkracht Groep 4-5

Aanwezig op:

Kristel Lips

Kristel Lips

Leerkracht Groep 5-6

Hele week aanwezig

kristel.lips@openbaaronderwijspresent.nl

Jaap Hofstra

Jaap Hofstra

Leerkracht Groep 6-7

Hele week aanwezig

jaap.hofstra@openbaaronderwijspresent.nl

Jouke Ingen

Jouke Ingen

Leerkracht Groep 8

Hele week aanwezig

 jouke.ingen@openbaaronderwijspresent.nl

Daphne Maréchal

Daphne Maréchal

Godsdienstleerkracht

Aanwezig op:
Dinsdag
Marco de Vent

Marco de Vent

Gymleerkracht

Aanwezig op:
Dinsdag
Pieter Chatellon

Pieter Chatellon

Muziekleerkracht

Aanwezig op:
Woensdag